Często także nocowała u nas gdy załatwianieObserwowałem jak zaspokaja się swoimi długimi palcami i coraz bardziej miałem ochotę wepchnąć swojego zaganiacza w jej otwór.

Najwidoczniej ciotka też zaczynała nabierać na to ochotę, gdyż zobaczyłem jak jej wolna ręka zawędrowała w dół i zaczęła pieścić krocze. Przyznam, że tego się nie spodziewałem. Wyszła spod prysznica i osuszywszy się szybko ręcznikiem podeszła do mnie.

Uśmiechnęła się do mnie i powiedziała: To co powiedziała jednak ciotka, zaskoczyło mnie jeszcze bardziej. Zacząłem wpychać na siłę sterczącego kutasa do spodni usiłując się jednocześnie wycofać z łazienki.

Gdy już zrozumiała całą sytuację, uśmiechnęła się do mnie i ku mojemu zdziwieniu powiedziała: Szum wody zagłuszał wszystko, postanowiłem więc uchylić bardziej drzwi, by lepiej przyjrzeć się mojej nagiej ciotce. Widocznie ciotka sądząc, że nikogo nie ma w domu, nie zatroszczyła się zbytnio ich zamknięcie.

Postanowiłem pójść do kuchni i przynieść sobie w międzyczasie coś do jedzenia. Słyszałem jak ciotka najpierw krzątała się po mieszkaniu, a później weszła do łazienki i zaczęła brać prysznic. Właśnie wtedy, w połowie lipca ciotka Anka miała do załatwienia jakieś sprawy w Warszawie i tradycyjnie zatrzymała się u nas na noc.

Często także nocowała u nas, gdy załatwianie spraw przeciągało się na drugi dzień. Strumienie gorącej spermy opadające na twarz i do buzi - musiałam oczywiście jak najwięcej połykać -, jęki facetów, aplauz wokół… Posłusznie zbliżyłam twarz między uda i okazało się, że mam zająć się kobietą.

Kochałam się z każdym chyba z obecnych (OK, dzisiaj wiem, że dokładnie ze wszystkimi), często jednocześnie nabijając się na jednego penisa i obciągając drugiego.

Informacje:

Dodany: 2018-03-12
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu: 0


Copyright © 2018 Www.aleanonse.com