Twój nick sugerujeże możesz być testowymMoże to jakiś znak?….. 😀 😉

Mój ulubiony gatunek papug 🙂 Lubię jeszcze tę papugę. Dziwny Człowiek kojarzy się jakoś lepiej. Dziwactwo też zostało zdefiniowane przez naukę.

Kiedyś się wrócą po Ciebie na Twój przystanek. Dla mnie cały czas jedziesz na wstecznym. Gość ma tylko teorię,ale praktyka leży na całej linii.

Twój nick sugeruje,że możesz być testowym modelem puszki,którą tu promujesz. Sztuczna inteligencja zawsze będzie miała jakieś ograniczenia. Xylotet jak długo byś przeżył,gdyby ktoś bez przerwy spuszczał Ci krew?

‘,,,, brak prywatności i (przede wszystkim) Samotność ,,,przywołały mnie do Realu ,,,' I przed nimi tylko trza będzie chronić te bezzałogowce….. 😮 😮 😮 Idę spać, może mnie Coś oświeci 😉 ……. To Dobranoc 🙂 ❤

Ps2,, a sikaniu po nogach 😀 ,,, to innym razem ,,, 😀 ❤ I Mężczyzna w Oczach Kobiety też 😉 …… pozdro!!! A tzw.KARMA ma wiele Oblicz 🙂 …, jak Kobieta w Oczach Mężczyzny….

A nie wracać bez końca w te SAME DEKORACJE,,i ,,,, CIERPIEĆ ,,, i ,,, CZEKAĆ ,,,, A ja wstydzić się za siebie nie muszę, ani w kącie stać nie będę 😀 ……, bo na Okrągłej Planecie nie ma kątów 😉 ….. 😀 🙂 ❤ Zgodnie z prawem panującym na tzw.

@Dorota 😀 ja też się cieszę ,,,, to ile kamyków cintamani już zakopałaś ???? To tyle na razie bo obiad który sam sobie zrobiłem na mnie oczekuje ,,, 🙂 😀 ❤ Red.. Ludzie wybierający się na Marsa mogliby starać się sponsoring.

Właściwie to Ziemię chciałaby opuścić relatywnie bardzo mała liczba osób.

Informacje:

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu: 0


Copyright © 2018 Www.aleanonse.com