Ogłoszenia kobiet


Nieudana rozmowa z kimś , kto nas zainteresował pozwala nam „wrócić” do tego samego rozmówcy (pod innym nickiem oczywiście) ale już zupełnie z innym konspektem rozmowy (musimy wcześniej szybko się zorientować w dwóch rzeczach: czy chcemy tu wrócić i jaką ze sobą wziąć broń).

Jeśli na 1-szy rzut oka zaintrygowały nas jakieś pseudonimy, i w które chcemy się wstrzelić - celujemy w podobny nick, nie synonim ale w taki, które „współgra„. Są osoby - nie będę daleki tutaj od prawdy, że myślę teraz płci pięknej, moim zdaniem mądrzejszej od nas - na które zbytnia natarczywość, nieomal nachalność w samym nicku, powitaniu czy początku rozmowy działa jak płachta na byka. Nick jest tylko wabikiem, magnesem, kolorowym pióropuszem pawia i nie zawsze musi to być podstawowy atut już w samej inicjacji buszowaniu na czacie i początku rozmowy z kimś - zaczepionym przez nas lub nas przez kogoś.

Polce - Natalii Siwiec jest już głośno, jej fotki obiegły cały nasz kraj, nazwisko drugiej Venus nie jest mi znane a tylko kraj pochodzenia: Chorwacja. Po okresie prób zaimponowania mi, chwalenia się z jakimi to vipami ma do czynienia (Kora z Maanamu np) zaczęła już sensowniej pisać. Z czasem miałem kilka takich znajomości gdzie kobieta z góry niejako określiła swoje stanowisko ale z Jolą było inaczej, dlatego też opisuję ten epizod.

Wykpiwanie płci męskiej, że wystarcza jej zawsze bielizna do 10 zł za sztukę nic nie da, tacy często są faceci i dla wielu spodenki Hugo Bossa czy Calvina Kleina to niepotrzebny zbytek.


Copyright © 2018 Www.aleanonse.com