Ogloszenia towarzyskie


W tym szaleńczym uniesieniu nasze ciała jakby tańczyły, przesunęła dłonie na me pośladki mocno przyciągnęła mnie do siebie. Chcąc się ze mną przywitać pochyliła się nad moją ławka, co pozwoliło mi dokładnie obejrzeć jej cudne piersi, jednocześnie koledzy siedzący obok mogli podziwiać jej fantastyczną dupę i nogi, które można było zobaczyć przez rozcięcie w spódnicy.

Często rozmawiałem z kolegami tym, która z dziewczyn chodzących do naszej szkoły jest najseksowniejsza. Ten widok wzmacniał moje spazmy podniecenia, marzyłem tylko tym, żeby mnie uwolniła od mojego cierpienia. Miałem okazję wtedy podziwiać jej ciało, jak dostojnie kroczy na swych obcasach, zalotnie wypinając swój tyłeczek w moją stronę.

Wreszcie spazm orgazmu przeszył jej ciało, wygięła się w łuk jak kociak a obcasy podrapały mnie do krwi. Ją wyraźnie bawiła moja walka z samym sobą, dlatego kolejne ciosy wyprowadzała miarowo, w delikatnie części ciała, jak uda czy pośladki. Tym razem zabrałem się za to z prawdziwym entuzjazmem i po niedługim czasie moja pani zadowolona z mojej pracy odepchnęła mnie stopą od siebie.

- Udało ci się tym razem nie spóźnić, ale nie licz, że to cokolwiek znaczy jak narazie. Mocny makijaż podkreślał jej władczość, a ciemnoczerwone usta sprawiały wrażenie jakby właśnie skończyły wysysać krew z czyjejś szyi. Teraz moje niewiasty znalazły się w pozycji 6 na 9. Stanąłem obok nich, a one nie zważając na mnie dalej czyniły swoje miłosne igraszki.

Bardzo mi się to podobało, wierciłam się teraz niesamowicie, oddychałam jak szalona i stękałam pocichutku. Pamiętam jak dziś, że robiło mi się dobrze jak on mnie tak dotykał.

Zobacz również:

Copyright © 2018 Www.aleanonse.com