Sex kontakty


I na koniec ciekawostka, konwalia wg niektórych nie zalicza się do białych kwiatów, mimo iż jej kwiatuszki są białe. Bardzo, bardzo mi miło, że zaraziłam Cię pasją do perfum : Strasznie mnie to cieszy. Ostatnio na lotnisku zobaczyłam, logo Jo Malone i bardzo się ucieszyłam, ale miałam pecha, sklep akurat był w remoncie :(

Moim wielkim marzeniem jest poznać ofertę Jo Malone. IV temat to dla mnie perfumy letnie - te wszystkie mgiełki, limitowanki, kolejne wersje CK One ;), owoce i ogórki. Skoro pomyślałaś skompletowaniu garderoby zapachowej, to bardzo się cieszę, bo taki był zamysł mojego cyklu!

Mam nadzieję, że tekst Wam się spodobał. Jeśli zapytacie mnie perfumy na randkę, to właśnie ten zapach wymienię jako pierwszy. Jej kwiaty miały ważną misję - pochłaniać złą energię czarownic…" Nuty: żywicy, mirry, gorzkich migdałów, bobu tonka, piżma, chińskiego osmantusa, heliotropu, mandarynki, kwiatu drzewa cytrynowego, tuberozy, wanilii, olejku kokosowego i moreli.

Ze względów etycznych i ekonomicznych nie stosuje się już w perfumach naturalnego piżma, jedynie syntetyczne. W XIX w. uważano, że piżmo przypomina zapach ludzkiej skóry rozgrzanej emocjami w trakcie aktu seksualnego. Do grupy białych kwiatów należą jaśmin, gardenia, kwiat pomarańczy, lilia oraz moja osobista faworytka, tuberoza.

Ich aromat jest soczysty, bogaty i przede wszystkim odurzający. Lepiej użyć mniejszą ilość perfum, ale za to bardziej strategicznie wybrać miejsca aplikacji. Możemy nie wiedzieć, jakie zapachy lubi nasz towarzysz.

Gdy szykujemy się na randkę, staramy się wyglądać jak najładniej, wykonujemy staranny makijaż, układamy włosy i wybieramy coś wyjątkowego do ubrania. Zapachem można zaintrygować i wywrzeć niezapomniane wrażenie na płci przeciwnej.


Copyright © 2018 Www.aleanonse.com